Telefon : 0216 380 36 00

Tarım Sigortası

Mineral Sigorta - Tarımın Geleceğini Güvence Altına Alın!

Mineral Sigorta olarak, tarım sektöründeki değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış Tarım Sigortası poliçeleri sunuyoruz. Tarım işletmenizin karşılaşabileceği çeşitli risklere karşı güvence sağlayan bu poliçelerle, ürünlerinizi, ekipmanlarınızı ve işletmenizi koruma altına alabilirsiniz.

Mineral Tarım Sigortası Avantajları:

  1. Zirai Ürün Sigortası: Hasat kayıplarına karşı koruma sağlayan zirai ürün sigortası ile tarımınızı güvence altına alın.

  2. Makine ve Ekipman Sigortası: Traktörler, hasat makineleri ve diğer tarım ekipmanları için kapsamlı sigorta seçenekleri ile işletmenizi koruyun.

  3. Hava Koşullarına Karşı Korumalar: Aşırı yağış, kuraklık veya don gibi hava koşulları nedeniyle oluşabilecek zararlara karşı güvence sağlayın.

  4. Yangın ve Hırsızlık Sigortası: İşletmenizin binaları, depoları ve diğer varlıkları için yangın ve hırsızlık risklerine karşı sigorta seçenekleri sunuyoruz.

  5. Uzman Tarım Danışmanlığı: Alanında uzman tarım danışmanlarımız, size en uygun sigorta paketini oluşturmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Mineral Sigorta olarak, tarım işletmenizin sürdürülebilirliğini ve büyümesini desteklemek amacıyla özel çözümler sunuyoruz. Mineral Tarım Sigortası ile geleceğinizi güvence altına alın, tarımın değerini koruyun.

Tarım Sigortası

Tarım işletmenizin karşılaşabileceği çeşitli risklere karşı güvence sağlayıp ürünlerinizi, ekipmanlarınızı ve işletmenizi koruma altına alıyoruz

Devlet Destekli Tarım Sigortaları

Mineral Sigorta olarak, Türkiye'de tarım sektörünü desteklemek ve çiftçilerin güvence altında olmalarını sağlamak amacıyla Tarım Sigortaları Kanunu doğrultusunda kurulan...

Hemen Bize Ulaşın

Size En Uygun Sigortayı Beraber Seçelim

Sigorta Süreci

Sigorta Sürecimiz Nasıl İlerliyor

Ücretsiz Teklif Al

Sigorta ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle güvende olun!

Ad Soyad
Telefon
E-mail
Sigorta Hizmeti
Mesaj
Tarım Sigortası
Mineral Sigorta