Telefon : 0216 380 36 00

Seyahat Sigortası

Mineral Sigorta - Huzurlu Yolculuklar İçin Seyahat Sigortası!

Mineral Sigorta olarak, sizi dünyanın dört bir yanında bekleyen olası durumlara karşı koruma amacı güden Seyahat Sigortası poliçelerimizle yanınızdayız. Yolculuklarınızı huzurlu ve güvenli bir deneyime dönüştürmek için tasarlanmış bu sigorta, beklenmeyen durumlar karşısında size maddi ve tıbbi destek sağlar.

Mineral Seyahat Sigortası Avantajları:

  1. Tıbbi Yardım ve Nakil: Yurt içi veya yurt dışında sağlık sorunlarına karşı kapsamlı tıbbi yardım ve nakil hizmeti sunuyoruz.

  2. İptal ve İade Güvencesi: Planlarınızda değişiklik olması durumunda seyahat masraflarınızın bir kısmını veya tamamını koruma altına alıyoruz.

  3. Kayıp Bagaj Koruması: Bagaj kaybı veya hasarı durumunda maddi destek sağlıyoruz.

  4. Acil Yardım Hattı: 7/24 aktif olan acil yardım hattımız ile her türlü sorununuzda size hızlı destek sunuyoruz.

  5. Seyahat Danışmanlığı: Seyahatinizle ilgili her türlü konuda size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Mineral Sigorta olarak, seyahat ettiğiniz her anın güvence altında olmasını sağlamak için buradayız. Mineral Seyahat Sigortası ile rahatça keşfe çıkın, anın tadını çıkarın.

Seyahat Sigortası

Mineral Sigorta olarak, sizi dünyanın dört bir yanında bekleyen olası durumlara karşı koruma amacı güden Seyahat Sigortası poliçelerimizle yanınızdayız.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Yeni kültürleri keşfetmek, farklı coğrafyalarda yol almak ve unutulmaz anılar biriktirmek için yurt dışına seyahat etmek herkesin hayalidir. Ancak, beklenmedik durumlarla başa çıkmak ve seyahatinizi

Uçuşum Güvende Sigortası

Mineral Sigorta, seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz beklenmedik durumları düşünerek, seyahat güvencesi sunan Uçuşum Güvende Sigortası'nı tanıtmaktan gurur duyar.

Yurt Dışı Eğitim Sigortası

Yurt dışında eğitim almak, kişisel ve akademik gelişiminiz için unutulmaz bir deneyim olabilir. Ancak, bu süreçte karşılaşabileceğiniz beklenmedik durumları düşünmek ve bu durumlara karşı güvence sağlamak...

Türkiye’ye Seyahat Sigortası

Mineral Sigorta olarak, yabancı uyruklu misafirlerimize Türkiye'ye seyahat etmeleri için gereken güvenceyi sunuyoruz. Turistik veya ticari amaçlı seyahat edecek olan sigortalı adaylarımıza...

Hemen Bize Ulaşın

Size En Uygun Sigortayı Beraber Seçelim

Sigorta Süreci

Sigorta Sürecimiz Nasıl İlerliyor

Ücretsiz Teklif Al

Sigorta ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle güvende olun!

Ad Soyad
Telefon
E-mail
Sigorta Hizmeti
Mesaj
Seyahat Sigortası
Mineral Sigorta