Telefon : 0216 380 36 00

10 Yıllık Tecrübemiz ile Hep Yanınızdayız

Hakkımızda

Her Zaman Yanı Başınızda

Mineral Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., dinamik ve hızla gelişen sigorta sektöründe müşterilere kapsamlı hizmet sunmak üzere kurulmuştur. Şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunma vizyonuyla faaliyet göstermektedir.
Firmamız, sektördeki güçlü tecrübesi ve uzman kadrosuyla, müşterilerin özel ihtiyaçlarına odaklanarak kişiye özel çözümler sunmaktadır. Mineral Sigorta Aracılık Hizmetleri, müşteri odaklı yaklaşımıyla sigorta alanında güvenilir bir ortak olma misyonunu taşımaktadır.

Uzmanlığı, müşteri odaklı yaklaşımı ve geniş ürün portföyü ile müşterilerine güvenilir bir sigorta deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerinin kurumsal ve bireysel varlıklarını en uygun koşullarda koruyarak güvenli bir gelecek sağlamayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla herkesin özel ihtiyaçlarını anlayarak çözümler üretiyor, şeffaf ve güvenilir bir sigortacılık deneyimi sunuyoruz. Mineral Sigorta olarak, müşterilerimizin her zaman yanında olmanın sorumluluğunu hissederek, kendilerini güvende hissettikleri bir dünya yaratmaya devam edeceğiz.

Visyonumuz

Mineral Sigorta, müşterilere öncü çözümler sunarak sektörde lider olmayı hedefler. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, teknoloji ve değişen sektör dinamikleriyle entegre çözümler sunmayı amaçlar. Sürdürülebilir büyüme ve güvenilirlik, Mineral Sigorta'nın temel taahhütleridir. Geleceğin sigorta ihtiyaçlarına yönelik inovatif ve özelleştirilmiş çözümlerle sektöre yön verme vizyonumuzu sürdürüyoruz.

Size En Uygun Sigortayı Beraber Bulalım Hemen Başvur

DEĞERLERİMİZ

Güven, İnovasyon,
Müşteri Memnuniyeti

  • Müşteri Odaklı Yaklaşım

    Mineral Sigorta olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.Müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve onlara değer katmak için sürekli olarak çaba gösteriyoruz.

  • İnovasyon ve Teknoloji

    En güncel teknolojiyi benimseyerek sürekli iyileştirmeler ve dijital çözümlerle müşterilerimize daha hızlı, şeffaf ve erişilebilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Mineral Sigorta

Başarımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz

m

Sigorta Ödemesi

b

Müşteri

yıllık

Tecrübe

%

Memnuniyet

Mineral Sigorta