Telefon : 0216 380 36 00

Mühendislik Sigortaları

Güneş Enerji Santralleri (GES) Sigortası

Gezegenimizi iyileştirmek için sürdürülebilir enerji tedariğine tam destek ve koruma Anadolu Sigorta’da! Güneş Enerji Santralleri Sigortası ile kapsamlı poliçe sunuyoruz.

Hidroelektrik Enerji Santralleri (HES) Sigortası

Hidroelektrik Enerji Santralleri Anadolu Sigorta güvencesi altında. Sürdürülebilir enerji üretimine katkı sağlayan HES projelerinizi güvence altına alıyoruz.

İnşaat All Risks Sigortası

Projenin devamlılığını sağlamak, sermaye, iş gücü ve zaman kayıplarını önlemek için inşaat faaliyetlerinizin başlangıcından bitimine kadar ani ve beklenmedik hasarlara karşı güvence sağlıyoruz.

Montaj All Risks Sigortası

Montaj faaliyetlerinizin başlangıcından bitimine kadar, montaj faaliyetlerine özgü risklere karşı kapsamlı güvence sunuyoruz. Doğal afetlerden hırsızlığa kadar birçok riske karşı koruma sağlar.

Makine Kırılması Sigortası

Makine ve tesislerin meydana gelen hasarları için tamirat ve ikame masraflarını temin eder. İşletme kazaları, hatalı tasarım kaynaklı hasarlar ve diğer risklere karşı güvence sunar.

Elektronik Cihaz Sigortası

İş yerinizdeki elektronik cihazları, hatalı kullanım, hırsızlık, kısa devre, yangın gibi risklere karşı güvence altına alıyoruz. İş sürekliliğiniz için önemli bir koruma sağlar.

Mineral Sigorta ile mühendislik projelerinizi güvence altına alın, işlerinizi emniyetle sürdürün!

Hemen Bize Ulaşın

Size En Uygun Sigortayı Beraber Seçelim

Sigorta Süreci

Sigorta Sürecimiz Nasıl İlerliyor

Ücretsiz Teklif Al

Sigorta ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle güvende olun!

Ad Soyad
Telefon
E-mail
Sigorta Hizmeti
Mesaj
Mühendislik Sigortaları
Mineral Sigorta