Telefon : 0216 380 36 00

İş Yeri ve KOBİ Sigortaları

Neden İş Yeri Sigortası Yaptırmalıyım?

Ülkemizde KOBİ'ler ve iş yerleri için sigorta güvencesi, yaşamsal öneme sahiptir. İşletmeler, piyasadaki olumsuz gelişmeler, ekonomik krizler, çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, hasarlar ve kazalar karşısında varlıklarını kaybetme riskiyle karşı karşıyadır. Bu nedenle, iş yeriniz için sigorta güvencesi, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanaklarından biridir.

İş Yeri Sigorta Çeşitleri

 1. İş Yeri Paket Sigortası
  • İş Yeri Paket Sigortası ile iş yerinizde güvenli ve huzurlu çalışmak güvence altında. Çeşitli risklere karşı kapsamlı bir koruma sağlar.
 2. KOBİ Paket Sigortası
  • KOBİ'lere özel hazırlanan KOBİ Paket Sigortası ile işletmenizi birçok riske karşı kapsamlı bir şekilde güvenceye alın. Başladığınız noktaya geri dönme riskini minimuma indirin.
 3. İşyerimde Güvendeyim Ferdi Kaza Sigortası
  • İşyerimde Güvendeyim Ferdi Kaza Sigortası, küçük işletme sahiplerine özel ek hizmetlerle zenginleştirilmiş bir ferdi kaza sigortasıdır. Çalışanlarınızı ve işletmenizi güvence altına alın.
 4. Ticari Siber Güvenlik Sigortası
  • Anadolu Sigorta Ticari Siber Güvenlik Sigortası ile ticari işletme ve KOBİ'ler siber risklere karşı güvence altında. İşletmenizin dijital varlıklarını koruma altına alın.

Sektörel Paket Sigortaları ve Diğer Ürünler

Mineral Sigorta olarak, sektörel bazda özelleşmiş paket sigortaları ürünlerimizle kapsamlı ve ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz. Ayrıca, kredi ve kefalet sigortaları ile ticari faaliyetlerinizi güvence altına alabilirsiniz.

İş yerinizin geleceğini güvence altına almak ve sorunsuz bir iş yapma deneyimi için Mineral Sigorta ile iletişime geçin!

Hemen Bize Ulaşın

Size En Uygun Sigortayı Beraber Seçelim

Sigorta Süreci

Sigorta Sürecimiz Nasıl İlerliyor

Ücretsiz Teklif Al

Sigorta ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle güvende olun!

Ad Soyad
Telefon
E-mail
Sigorta Hizmeti
Mesaj
İş Yeri ve KOBİ Sigortaları
Mineral Sigorta