Telefon : 0216 380 36 00

Havacılık Sigortaları

Hava Taşıtları Tekne (Gövde) Sigortası

Hava taşıtının yerde dururken veya hareket halindeyken (taksi hali) oluşan zarar ve kayıpları kapsayan bir poliçedir. İşleticisi, sahibi, kiracısı veya zilyetine sahip kişiler bu sigorta ile hava taşıtlarını güvence altına alabilirler.

Hava Taşıtları - Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası

İşletilen hava taşıtının üçüncü kişilere verebileceği zararlar karşısında işleticinin yasal sorumluluğunu temin eden bir sigorta türüdür. Hava taşıtının neden olduğu can veya mal kayıplarına karşı güvence sağlar.

Hava Taşıtları Yolcu Sorumluluk Sigortası

Biletli yolcuların kaza sonucunda uğrayacakları bedensel zararları karşısında hava taşıtını işletene düşecek yasal sorumluluğu temin eden bir sigorta ürünüdür. Yolcu güvenliği için önemli bir koruma sağlar.

Yük ve Posta Sorumluluk Sigortası

Uçak ile taşınan malların üzerindeki yasal sorumluluğu teminat altına alır. Hava yoluyla yapılan ticarette işletmelerin önemli bir koruma aracıdır.

Pilotlar İçin Lisans Kaybı Sigortası

Pilotların, bedeni zarar veya hastalık nedeniyle lisanslarını kullanamaz duruma gelmeleri durumunda maddi kayıplarını karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Havalimanı İşleticisi Sorumluluk Sigortaları

Havalimanı sahipleri ve işleticilerinin, hava taşıtlarının işletilmesinden kaynaklanan sorumluluklarını teminat altına alır. Uçak, yolcu ve üçüncü kişilere yönelik riskleri güvence altına alır.

Yolcu ve Uçuş Ekibi Koltuk Ferdi Kaza Sigortaları

Uçak yolcuları ve uçuş ekibi için kaza sonucu oluşacak bedensel zararları teminat altına alır. Kapsamlı bir güvence sağlayarak seyahat edenlerin güvenliğini ön planda tutar.

İnsansız Hava Aracı (Drone) Sigortası

Drone kullanıcılarının üçüncü kişilere karşı sorumluluklarını teminat altına alır. İşletenin yasal sorumluluğunu güvence altına alarak huzurlu bir kullanım sağlar.

Mineral Sigorta ile hava taşıtlarınız güvence altında! Beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler için bize başvurun.

Hemen Bize Ulaşın

Size En Uygun Sigortayı Beraber Seçelim

Sigorta Süreci

Sigorta Sürecimiz Nasıl İlerliyor

Ücretsiz Teklif Al

Sigorta ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle güvende olun!

Ad Soyad
Telefon
E-mail
Sigorta Hizmeti
Mesaj
Havacılık Sigortaları
Mineral Sigorta