Mineral Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. gelişmekte olan sigorta sektöründe hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken daha fazla seçenek sunabilmek amacıyla faaliyete geçmiştir.

Müşterilerimizin kurumsal ve kişisel varlıklarını güvence altına alacak sigorta hizmetlerini sunarak mal varlığının, sağlığının ve gelecek beklentisinin en uygun koşullarla korunmasını sağlamaktır.

Bireysel ve kurumsal risklerin ihtiyaçlarını belirleyip, en uygun poliçe şartlarını, limitlerini ve fiyatlarını oluşturarak sigorta aracılık hizmetini beklenenin üzerinde sunmaktadır. Deneyimli ekibimizle, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri, müşterilerimize kusursuz bir biçimde aktarıp yaşamlarına değer katmak istiyoruz. Hizmet ve ürün kalitemizdeki süreklilikle, riskiniz asgariye indirecek önlemleri öneriyor, ulaşılabilirlik özelliğimizle kaza, yangın hastalık gibi en zor anlarınızda yanınızda yer alıyor, yetkinliğimizle hasarınızın en kısa sürede ödenmesini sağlıyoruz.

Tasarım Pecado's Web